Prezent dla Niej – dla chcącego nic trudnego?

wtorek, 9 grudnia 2014


Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. U wszystkich na głowie wiele obowiązków – wypadałoby umyć okna, zmienić firanki, przygotować listę zakupów, upiec kilka ciast odkurzyć mieszkanie, kupić prezenty i przygotować kilka outfit’ów na świąteczny obiad u babci. Do niektórych z nich ludzie podchodzą niesamowicie poważnie – w świątyniach galeriach tłok i ciężko zaparkować znaleźć miejsce do zaparkowania.

Aby nie spędzić więcej czasu stojąc w kolejkach niż szukając prezentów, warto zastanowić się nad nimi i wyruszyć na poszukiwania trochę wcześniej. W dzisiejszym wpisie mam dla Was garść wór prezentowych inspiracji.

W naszym otoczeniu są różne typy ludzi – jedni wolą dostawać prezenty praktyczne, inni hołdują przede wszystkim pięknu i bezużyteczności, inni są połączeniem dwóch wspomnianych typów. Osobiście jestem tym ostatnim typem, ale postaram się, aby proponowane przeze mnie prezenty zahaczyły o jeden i drugi typ osobowości. Z doświadczenia wiem też, że wiele kobiet uważa prezent za trafiony, jeśli dostanie coś ładnego lub błyszczącego ;)

W USA powszechną metodą jest zostawianie w sklepach listy wymarzonych prezentów. W Polsce z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Jeżeli chcecie zostawić nutę niespodzianki i tajemniczości oraz nie pytacie bezpośrednio o to, co ktoś chciałby dostać, warto zastanowić się nad zainteresowaniami osoby przez nas obdarowywanej, nad tym co lubi, a czego nie.

Poniżej przedstawiam kilka uniwersalnych propozycji dla dziewczyny, siostry, mamy, przyjaciółki, które można znaleźć w sieciówkach.

A jak jest u Was – wolicie dostawać prezenty przede wszystkim praktyczne czy bezużyteczne, ale piękne? 

Trzymajcie się ciepło!

Paulina Łapińska
stylisheast@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Stylish East © 2012 | Designed by Bubble Shooter, in collaboration with Reseller Hosting , Forum Jual Beli and Business Solutions